O nas

Prace wysokościowe Warszawa

Firma JEBUDU to firma oferująca usługi alpinistyczne na najwyższym poziomie, zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnokrajowym. Chcąc skorzystać z szerokiego wachlarza naszych usług mogą byc państwo pewni, że otrzymują pracę wykonaną w sposób bezpieczny i solidny.

Usługi wysokościowe Warszawa

W tym zakresie nasza firma posiada niezwykle szeroki wachlarz usług. Prace wykonujemy zarówno z wykorzystaniem technik dostępu linowego, jak i pozostałych umożliwiających nam dotarcie do trudno dostępnych miejsc i wykonanie zleceń, których inni się nie podejmują. Nasze oferta obejmuje usługi od mycia elewacji hal i budynków, poprzez wysokościowe prace budowlane, zabezpieczenia przed ptakami, aż po inne, nawet bardzo nietypowe usługi, których cechą wspólną jest praca na wysokościach.

Prace wysokościowe Warszawa - JEBUDU synonimem bezpieczeństwa i jakości.

W JEBUDU stawiamy na jakość wynikającą z doświadczenia oraz stosowania się do najwyższych norm bezpieczeństwa. W naszej firmie zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności, jak spoczywa na nas za każdym razem, gdy podejmujemy się jakiegoś zlecenia. Wiemy, że od naszej solidności zależy życie i zdrowie naszych klientów przechodzących pod wykonaną przez nas pracą. Dlatego dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników, jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Aby je zagwarantować zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników i stosujemy najwyższej jakości sprzęt do prac wysokościowych, jak i narzędzia wiodących firm na rynku.